sl1 sl2 sl3
preload image preload image

Szkoła przyszłości

Nowe spojrzenie na edukację

Kreatywność i pasje

MULTISCHOOL - Międzynarodowe Dwujęzyczne GIMNAZJUM

mapa
Nasza Szkoła to placówka o charakterze dwujęzycznym, międzynarodowym, polsko - angielskim. Korzystamy z nowoczesnych programów edukacyjnych brytyjskich i polskich, w pełni realizując ideę dwujęzyczności. Staramy się inspirować, wspierać i zachęcać naszych uczniów do ciągłego rozwoju i pracy nad sobą. Wspólnie tworzymy nową edukacyjną jakość na mapie Warszawy.

Nasza Szkoła opracowuje i wdraża własne programy edukacyjne.

Uczniowie mogą korzystać z programów:

 

Multiworld

PROGRAM EDUKACYJNY Multiworld - jest to urozmaicony program wycieczek, zajęć pozalekcyjnych, imprez kulturalno - naukowych takich jak: "białe" i "zielone szkoły", lekcje muzealne, wycieczki do kin i muzeów, wyjscia na koncerty. Wszystkie wydarzenia szkolne w ramach programu Multiworld realizowane są przy udziale wychowawców polsko- i anglojęzycznych.

Multisport

PROGRAM EDUKACYJNY Multisport - w ramach tego programu uczniowie angażowani są w udział w zawodach szkolnych i międzyszkolnych oraz działają aktywnie w Szkolnym Klubie Sportowym.

Multilanguage

PROGRAM EDUKACYJNY Multilanguage - jest to nowoczesny program nauczania języka polskiego, programu brytyjskiego oraz dodatkowa możliwość nauki dwóch języków obcych: języka hiszpańskiegio i francuskiego Brytyjski program realizujemy w oparciu o podręczniki z Wielkiej Brytanii. Uczniowie mają m.in. takie przedmioty jak: „Verbal reasoning”, „Creative art”, „Nature and science”. Lekcje te prowadzone są przez native speakerów z wykorzystaniem urozmaiconych metod aktywizujących zaczerpniętych z edukacji brytyjskiej.

Multiknowledge

PROGRAM EDUKACYJNY Multiknowledge - w ramach tego programu uczniowie biorą udział w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, konkursach wiedzy i umiejętności. Mają także możliwość   zaprezentowania swoich umiejętności na pokazach w ramach „Festiwalu Nauki”.

Multichallenge

PROGRAM EDUKACYJNY Multichallenge - program pracy z najzdolniejszymi uczniami, wyróżniającymi się szczególnymi uzdolnieniami w określonych dziedzinach nauki i sportu.