slide1 slide2 slide3 slide4
preload image preload image

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa im. Stefana Mellera

Polska i brytyjska podstawa programowa

Najwyższa jakość nauczania dwujęzycznego

Edukacja w oparciu o międzynarodowe standardy

MULTISCHOOL - Międzynarodowa SZKOŁA PODSTAWOWA  im. Stefana Mellera

mapa
Nasza Szkoła to placówka  o  charakterze  dwujęzycznym,  międzynarodowym,  polsko - angielskim. Korzystamy z nowoczesnych programów edukacyjnych brytyjskich i polskich, w pełni realizując ideę dwujęzyczności. Staramy się inspirować, wspierać i zachęcać naszych uczniów do ciągłego rozwoju i pracy nad sobą. Wspólnie tworzymy nową edukacyjną jakość na mapie Warszawy.

Uprzejmie informujemy, że w związku z reformą oświaty, Zarząd oraz Dyrekcja Szkoły podjęli decyzję o naborze uczniów w roku szkolnym 2017/18 do klasy "0", tzw. "zerówki". Klasa "0" zostanie utworzona na terenie Szkoły równolegle z klasą 1. Do obu klas prowadzimy obecnie nabór. Zapraszamy!