Proces rekrutacyjny do Szkoły realizowany jest poprzez:min zapisy

  • 1. Kontakt ze Szkołą pod numerem telefonu 600 024 480 lub mailem pod adresem sekretariat@multischool.pl

  • 2. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego; 

  • 3. Rozmowę Rodzica z przedstawicielem Szkoły oraz sprawdzenie umiejętności zdobytych przez dziecko w przedszkolu (nie dotyczy dzieci będących absolwentami naszych Przedszkoli); 

  • 4. Do klas drugich i wyższych test sprawdzający zdobyte umiejętności dziecka;

  • 5. Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego podpisanie umowy przez Rodziców ze Szkołą; 

  • 6. Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2019/2020 oraz na kolejne lata szkolne. Możemy także przyjąć dziecko do Szkoły w trakcie trwania roku szkolnego, jeśli Szkoła dysponuje wolnymi miejscami.

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  DOTYCZĄCY UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ MULTISCHOOL

 

Niniejszym oświadczam, że dane zawarte w formularzu są zgodne ze stanem prawnym i faktycznym. Zastrzegam sobie prawo do aktualizacji danych w przypadku ich zmiany oraz akceptuję odpowiedzialność wynikającą z konieczności poinformowania Szkoły o zaistniałych zmianach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony MULTISCHOOL INTERNATIONAL SCHOOL UL. Niedźwiedzia 46 02-666 Warszawa Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.